Historia :: Rol-Mot :: lider w produkcji regałów przejezdnych

O firmieHistoria

Jesteśmy Spółką Pracowniczą. Działalność rozpoczeliśmy na początku stycznia 1992 roku. Motywacją dla nas do stworzenia Spółki były słowa  ówczesnego Prezydenta RP Lecha Wałęsy - "Bierzcie sprawy w swoje ręce."

Tworzymy jedną z największych firm produkujących systemy do archiwizacji zbiorów w  Polsce, rozpoznawalną i cenioną od wielu lat w kraju. Priorytetową naszą działalnością jest produkcja mebli metalowych do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentów. Głównym naszym produktem są regały jezdne nazywane często jako: regały przesuwne, regały przejezdne,  regały kompaktowe oraz regały stacjonarne do archiwum, bibliotek, muzeów. W tej branży  jesteśmy wiodącym polskim producentem, który posiada stabilną i dobrze ugruntowaną pozycję na rynku krajowym.

W 2005 roku zakupiliśmy najwyższej klasy maszyny sterowane numerycznie, a rok później – linie do rozkroju wzdłużnego i poprzecznego blach z kręgów.  W roku 2013 zakupiona została wykrawarka laserowa oparta na innowacyjnej technologii światłowodowej  oraz powstała hala produkcyjna z nowoczesną linią do malowania proszkowego. Dzięki temu znacznie poszerzyliśmy i zwiększyliśmy możliwości produkcyjne firmy.

Regały jezdne znajdują szerokie grono odbiorców w różnych instytucjach publicznych i prywatnych, zarówno w kraju jak i za granicą – gdzie liczy się funkcjonalny i zorganizowany system archiwizowania.

Poza produkcją  regałów jezdnych specjalizujemy się również w produkcji innych wyrobów metalowych takich jak: regały na obrazy, regały do muzeum, regały przesuwne do szatni, szafy aktowe, szafy mapowe, szafki kartotekowe, szafki BHP, szafki szkolne oraz szafki ubraniowe.

Przedsiębiorstwo oferuje  swoim  klientom kompleksową obsługę, gwarantując  pomoc  na wszystkich etapach realizacji począwszy od  inwentaryzacji pomieszczenia, wykonanie projektu zagospodarowania regałami, poprzez  produkcję, dostawę,  montaż regałów aż po sprawowanie serwisu gwarancyjnego.

Podążamy za zmianami, poszukujemy nowych produktów, technologii, wzornictwa, pomysłów i rozwiązań. Bazując na doświadczonej i profesjonalnej  kadrze inżynieryjno – technicznej w zależności od indywidualnych potrzeb kontrahentów, projektujemy i realizujemy zamówienia specjalne, z uwzględnieniem ich oczekiwań  tych zdefiniowanych jak i niezdefiniowanych.

Przez wszystkie lata obecności na rynku przedsiębiorstwo prowadzi konsekwentne działania, mające na celu podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług. Szczególny nacisk położony został na inwestycje w nowoczesny park maszynowy.

copyright © 2011 www.rolmot.pl

nasz adres: ul. Czachowskiego 29, 27-310 Ciepielów

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl

message: