Kim jesteśmy :: Rol-Mot :: lider w produkcji regałów przejezdnych

O firmieKim jesteśmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe ,,ROL-MOT” Spółka z o.o. istnieje od początku 1992 roku i jest liderem w produkcji systemów do archiwizacji. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem regałów jezdnych w archiwach, bibliotekach, muzeach i wszędzie tam gdzie liczy się funkcjonalny, solidny i bezpieczny sposób archiwizowania.

Siedziba firmy mieści się w Ciepielowie w woj. mazowieckim. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielosektorowym średniej wielkości.

Łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów produkcji. Aby sprostać wymogom rosnącej konkurencji firma postawiła na jakość oferowanego przez siebie produktu, wyrażoną połączeniem nowoczesnego parku maszynowego z doborem dobrego surowca, oraz ścisłego przestrzegania procesu technologicznego.  

Dewizą naszej firmy jest spełnianie życzeń i wymagań klientów, w zakresie produkcji oraz terminowych dostaw naszych wyrobów, zapewniając jednocześnie ich wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Dlatego też miernikiem naszych sukcesów jest i  zawsze będzie długoletnia współpraca z naszymi szanownymi klientami.

Nasze hasło przewodnie to: SOLIDNOŚĆ, JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, TRADYCJA

 

copyright © 2011 www.rolmot.pl

nasz adres: ul. Czachowskiego 29, 27-310 Ciepielów

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl

message: